10 10 2013

Orhan Gencebay Bedensiz Aşk

Orhan Gencebay işten yeni tek " bedensiz Aşk " , tüm müzik mağazaları ve dijital kanalları karavan Plakçılık etiketi müzik severler tanıtıldı . Bu kitaptarzı Turner derviş , bir tasavvuf'i iş inşa Gencebay önemli bir yeri verir . Aşk , sevgi , güç , önemi ve büyüklüğü önemli bir çalışma . Her zaman olduğu gibi bu Gencebay çalışma ile önemli mesajlar iletişim kurmak için .
 
"Bedensiz aşk " müzik severler iki farklı yorumudur. Ilk D etnik ve otantik , ikincikaya temaları , bir yorum tarzında kaya içerir .
 
Orhan Gencebay'abedensiz aşk şarkısı " " orijinal ve düzen Orhan Gencebay ifadesiyle ve müzik , mastering'ini karışımı Orhan tarafından gerçekleştirilen Köker Candor Bağlamasıyla Gencebay şarkı sürmüştür . Sami Özer Çaldıran Çaldıran Yavuz Selim ve şarkıları Teksin eşlik etti. orijinal tek Studio İş PS Biz Maestro ile ney kayıtların sürümü , Mehmet Akatay perküsyon oluştu . Çaldıranrock versiyonu Selim ve düzenleme . şarkı akustik ve elektrik gitar , Gideon tarafından Kaçar eşlik etti. Taylan Gürel Albüm tarafından çekilen fotoğrafları .

0
0
0
Yorum Yaz